Informace

5 údolí - 1 alpské městečko: tím se vyznačuje region Bludenz. Brána do vysokých hor obklopena jedinečnou horskou kulisou - Lechtalské Alpy, Rätikon a horskou skupinou Verwall - zážitek na lyžích každý den v jiném z 10 lyžařských středisek s dvěma stovkami lanovek a vleků.
Údolí Brandnertal je propojeno bezplatným lyžařským skibusem (Schesaplana 2.965 m). Běžecká stopa na Tschengla (1.250 m) nad okouzlující vesničkou Bürserbergem je jednou z nejkrásnějších v Alpách. Lyžování na 53 km nádherně upravených sjezdovkách od začátečníků až po profi lyžaře od 904m do 2.000m, se 13 lanovkami a vleky, 40 sněhovými dělami zajišťujícími jistotu sněhu až do jara, panoramatické 15km běžecké stopy, 3km dlouhá sáňkařská dráha, upravené zimní turistické stezky. V létě trasy pro horská kola, turistické a horolezecké trasy. Naproti ležící Große Walsertal. Bezplatným skibusem dále k rodinnému lyžařskému středisku Sonnenkopf v údolí Klostertal, na úpatí světoznámého Arlbergu, a k oblíbené lyžařské oblasti Montafon. V celém regionu najdete stovky různě obtížných a výborně značených turistických tras se 14 alpskými chatami, cyklistické trasy a trasy pro horská kola, golfové hřiště, krytý bazén, ledovou plochu, vodní park Alpen-Erlebnisbad VAL BLU, musea.


Podoblasti


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu