Informace

Na první pohled vypadá majestátně a možná až trochu odtažitě, ale kdo zkusí dát městu, jehož záda hájí mohutné hory, jen jednu šanci, rozhodně se do něj zamiluje stejně ryhcle jako Paris do Heleny. Historický kabát města schovává jeho velmi moderní tělo, které nejlépe dokumentuje velká promenáda kolem pobřeží. Bez bruslí anebo dobrých běžeckých bot se na ní člověk cítí drobátko ztracen. Tohle je prostě turecký nádech zdraví.

Ubytování

Ubytování Hotel Ismira Pokud nedáte na okázalý luxus a velkolepost, tříhvězdičkový hotel Ismira by měl být terčem vaší turistické střely. Nenechte se mýlit jeho skromností . Za slušnou cenu tam najdete i saunu, zkušené maséry a masérky, jazz bar a restauraci s velmi dobrým kuchařem.

http://www.hotelismira.com/

Hotel Hilton

Nejluxusnější ubytování v Izmiru. Kromě výhledu z výškové budovy vás toto honosné zařízení láká i na tenisové a squashové dvorce, fitness a nádherný bazén. Ovšem... chce to příplatek.

http://www1.hilton.com/en_US/hi/hotel/IZMHITW-Hilton-Izmir/index.do

Grand Zeybek Hotel

Není ani luxusní ani dokonalý. Je prostě obyčejný. Ale do centra to není daleko a toto místo představuje skvělou možnost ve chvíli, kdy jsou všechny ostatní hotely plné.


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu