Informace

Istanbul je přesně to, čemu Britové říkají „hot“- A to teĎ nemluvíme jen o tom, že je tam většinu roku fakt velké horko. Turecké nejslavnější město je tolik „hot“, protože to v něm prostě žije – bary, restauracemi, nočními kluby i galeriemi. Na své si přijde prostě každý. Město prostě nabízí přes den dostatečné množství historických budov igalerií moderního umění, ale je to noc, během níž skutečně ožije. Centrum mezinárodní módy je prostě chic. A je jedno, jak to kdo bere.

Ubytování

Artefes Dřevěná budova hotelu s velkými okny plnými květin je přímo výzvou pro nikoli chudé, ale také ne příliš bohaté turisty. Blízkost strého města Sultanahmet je vítanou třešinkou na dortu. Čisté a přátelské prostředí pak samozřejmostí.

http://www.artefes.com/

Naz Wooden House Inn

Další z náderných dřevěných stavb ve městě je původem budovou z doby otomanské říše. Nachází se taktéž ve starém městě a přímo dýchá jeho historií. Vše důležité z Istanbulu je coby kamenem dohodil.

http://www.nazwoodenhouseinn.com/

Sultan's Inn

Není zcela v centru Sultanahmat, což nabízí na jednu stranu delší procházky do centra dění, ale na druhou také večerní klid, který neruší hluk z barů, klubů a pubů. Je tu pohoda, ale nic, co by stálo za odeslání pohledu rodičům... tedy dokud neuvidíte hotelovou terasu.

http://www.sultansinn.com/

Vardar Palace Hotel

Čtyřhvězdičkový hotel v blízkosti náměstí Taksim. Vše je tu na svém místě, přesto mějte oči navrch hlavy. Nádherné ornamenty na stropě této honosné budovy vám budou okouzlující odměnou.

http://www.vardarhotel.com/

Hotel Tria

Otevřen byl teprve v roce 2007, přesto si už tento hotel dokázal vybudovat své pevné místo na turecké zemi. Stará budova dýchá atmosféru dávných věků. Když se k tomu přidají ještě luxusní služby a dokonalá péče, nebudete chtít jinam. Zvláště pokud milujte snídani s výhledem na šírošíré moře.

http://www.triahotelistanbul.com/


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu