Informace

Donedávna to byl velký chyták všech vědomostních soutěží, ale dnes už každý ví, že Ankara a nikoli Istanbul je hlavním městem Turecka. Poděkovat za to může hlavně rychlé změně své image. Díky novému make upu se z Ankary stalo moderní město, které i přes zrychlený tepot svého srdce dokáža žít a vyžít z vlastní historie. Kulturní metropole láká na svou uvolněnou atmosféru a přátelské přijetí čehokoli cizorodého – včetně turistů.

Ubytování

Hotel Hilton Známe ho i od nás. V Ankaře sídlí v šestnáctipatrové budově v blízkosti parku Kugulu. Lákadlem jsou víkendové slevy. http://www1.hilton.com/en_US/hi/hotel/ANKHITW-Ankara-HiltonSA-hotel/index.do

Ankara Ogulturk Hotel

Blízkost čtvrti plné butyků a obchodů láká spíše ženy. A pro ně je tento středostavovský hotel také určen v prvé řadě. Pod svá křídla vezme s klidem i osamocené turistky, které se v něm budou cítit v klidu a v bezpečí.

http://www.ogulturk.com/

Hotel 2000 Anittepe

Jen kousek od jeho budovy se nachází turecký parlament, etnografické muzeum anebo Juliánův sloup – památka tona návštěvu římského císaře Juliána v roce 362.

http://www.anittepe2000.com/


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu