Informace

Obec Olang/Valdaora leží v srdci údolí Pustertal pod vrcholem Plan de Corones/Kronplatz. Na něj se pohodlněte dostanete lanovkou až do výšky 2275 m n.m., na vysokohorskou planinu - lyžařskou baštu Jižních Tyrol Kronplatz, se sjezdy na všechny světové strany. Kronplatz (Olang-Bruneck-St. Vigil), nejjistější svojí sněhovou pokrývkou v Alpách nabízí 32 moderních a pohodlných lanovek a vleků, 105 km perfektně připravených sjezdovek. Atraktivní je černá 2km dlouhá sjezdovka Piculin s převýšením 500m. Z Piculin se buduje se nové spojení v intervalech 20 minut do Alta Badia / Sella Ronda. V Antholzer Tal, kde se konají světové poháry, jsou terény pro běh na lyžích a biathlon.
V létě 1700 km turistických tras vedoucí třemi národními parky, 260 km značených cest pro cyklisty. Jízda na koních, golf, tenis, lety na padácích, plavání, rafting a kánoe, horolezectví.


Podoblasti


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu