Informace

Městečko, v nadm. výšce 1148 m, obklopeno nádhernými vrcholky Dolomit, s nezapomenutelnou kulisou hor. Slovo Campitello pochází z latiny (ôcampusö) a vyjadřuje holé místo bez vegetace.
Vrcholky Sassolungo a Col Rodella dominují zastavěné části obce, což přináší hostům nezapomenutelný zážitek. Campitello spojuje lanovka v Ischia, s vrcholkem Col Rodella (2404 m).
Z hory Col Rodella se dostanete během několika minut k lyžářským sjezdovkám z Passo Sella do Val Gardeny a k lyžařskému ráji Sellaronda.
V létě je oblast kolem vrcholků Sassolungo, Sasso Piatto atableland of Sciliar nejideálnějším místem k výletůma a tůrám, také po vyhlášené turistické cestě z Campitella do Canazei. Ve městečku bylo vybudováno moderní sportovní centrum s lezeckou stěnou, basketem, fotbalem, tenisem. Campitella spolu s Col Rodella je vynikající pro lety padákem a horolezení.


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu