Tourismusverein SAN VIGILIO & SAN MARTIN / DOLOMITEN / KRONPLATZ

M-hodnocení10,0

  • Udělené hodnocení: 100

0 hodnocení

SAN VIGILIO A SAN MARTIN

jsou v oblasti Kronplatzu dvě hlavní centra, kde v horských masivech po tisíciletí žije národnostní menšina ladinů.
Region Kronplatzu (UNESCO chráněná krajinná oblast) je skutečným rájem pro každého, kdo chce svět horských velikánů DOLOMIT nejen „ochutnat“, ale si ho i „osahat“ a zažít. To lze i ve dvou divokých a civilizací nedotčených národních parcích, kde se člověk cítí být jejich malou součástí a touží je důkladně poznat jako celek.
Skvostné Dolomity na jedné straně a královský Kronplatz na druhé a k tomu působivá krajina pro všechny, kteří rádi a aktivně pobývají na čerstvém vzduchu, jak v přírodou provoněném létě tak i v bíle zářící zimě. Lyžování na Kronplatzu je nejlepší kvality, výborná infrastruktura a top udržované sjezdovky. V každém ročním období lze zde podnikat další aktivity a sporty, turistiku, běh, horolezectví, horská kola, jezdectví ale i si půjčit Segway či sjet Zip line (jízda přes údolí na laně).

STARÁ KULTURA - VŽIJTE SE DO NÍ A PROŽIJTE JI DNES

Po tolika akčních chvílích, Vám slibují původní horské chaty a udržované hostince posílení i vábivá jídla tradiční ladinské kuchyně, předávaná z generace na generaci. Na jídelním lístku ale nejsou k přehlédnutí ani jídla ovlivněná mediteránskou kuchyní. Ať pobýváte v blahodárně působícím wellnesshotelu, půvabném rodinném pensionu, venkovské dovolené na statku, osobitém apartmánu nebo na kontakt bohatém ubytování v privátu, v každé kategorii ubytování Vás srdečně uvítá ladinská pohostinnost, jakož i příjemná ladinská řeč a kultura. Kulturu ladinů si zde můžete opravdu bohatě vychutnat a intensivně prožít. Poznání zvyků a pozoruhodností regionu Vám nabízí ladinský kulturní institut a ladinské museum, kde Vám i zprostředkují např. zábavná tematická putování přírodou a dají nahlédnout do dějin a tradic života dolomitských ladinů.

Bude nás těšit se o tento kout ráje s Vámi podělit.

Tourismusverein / Asssociazione Turistica / Tourist office

San Vigilio-San Martin Dolomites
Strada Catarina Lanz 14
I - 39030 San Vigilio di M./St. Vigil in E.
Tel. 0039 0474 501 037

info@sanvigilio.com
www.sanvigilio.com
www.guestinfo.it

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 14.2.2018
  • vloženo: 29.12.2011

poslat podnět redaktorovi


Mapa


Aktuální program

Bohužel v db nic není.


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu