Informace

Wildschönau / Tyrolsko / Rakousko

NEJEN LYŽOVÁNÍ ZA PŘÍZNIVÉ CENY pro milovníky zimy v Kitzbühelských Alpách

Není tak velká, ale zato je ideální oblastí pro zimní radovánky, které svým návštěvníkům poskytuje. Proslulá přívětivostí k rodinám a příznivými cenami. Tak se představuje oblast vysokohorského údolí Wildschönau v Kitzbühelských Alpách s velmi dobrými sněhovými podmínkami, 70 km špičkově upravovaných sjezdovek a 26 vleky a lanovkami.
Zdejší nabídka aktivit pro celou rodinu je pestrá a návštěvníky zanese daleko od každodenního shonu: sjezdovky od snadných až po náročné, pět lyžařských škol a dvě lyžařské školky uvedou do pohybu lyže všech délek i šířek. Areál Race & Boarder Arena v Niederau je perfektním terénem pro tréninky profesionálů i amatérských sportovců; Funpark Schatzberg/Auffach láká zase do své náruče snowboardisty.
Na své si ovšem zimní nadšenci přijdou nejen na sjezdovkách, ale také při sáňkování, běhu na lyžích, nordic walkingu, zimní pěší turistice nebo třeba při jízdě kočárem: 40 km zimních turistických cest přináší zážitky malým i velkým. Výlety s pochodněmi za doprovodu průvodce vás v družné společnosti zavedou do údolí Hochtal. Cesta vede kolem rázovitých horských statků, nádhernými lesy vstříc nedotčené zimní krajině. Příznivci běhu na lyžích se na 50 km běžkařských tras vydávají vstříc osvěžující horské přírodě. Opravdoví znalci berou „útokem“ trasy na půvabném horském sedle Schönangeralm. K zimní pěší turistice a zimnímu nordic walkingu jsou v areálu „1. Österreichischer Nordic Fitness Sports Park“ na výběr trasy rozličných délek a stoupání. A když slunce zajde za hory, pokračuje se při bezstarostné zábavě Aprés-Ski, na nočním lyžování nebo sáňkování nerušeně dále.Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu