WILDER KAISER BRIXENTAL-Ellmau, Going, Scheffau, Söll

M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnocení

Informace

Horský svět Wilder Kaiser - města Ellmau, Gilng, Hopfgarten, Itter, Kelchsau, Scheffau, Söll a Westendorf: vyhlášená svojí gastronomií a tradiční dovolenou na farmách až po Wellness hotely. Turistika bez hranic - 700 km značených turistických tras, přes 70 horských chat na nádherných horských loukách, idylická údolí, zalesněné a zelené kopce, příkré horské masívy, čerstvý vzduch a mírné klima, vše pro úplnou regeneraci a odpočinek. Turistika s kartou Wanderpass (platnou pro 13 lanovek po 7 dní za EUR 39,00 a další atrakce údolí Brixental). Najdete zde atrakce pro celou rodinu, ať již v Hochsöllu u Hexenwasser na 450m pěší stezce po kamenech, v Scheffau na dětském zábavním hřišti s lezeckou stěnou a bohatým programem, v alpském parku Alpinolino Westendorf, či u jezera Filzalmsee v Hochbrixenu. Nádherné golfové hřiště s 27 jamkami a impozantní kulisou hor, potoky, jezírky a horskou flórou. Dalších 14 golfových hřišť v dosahu 1/2 hodiny jízdy autem. Paragliding z 5 ideálních vrcholů, jezera s koupáním, 6 venkovních a 2 kryté bazény, adrenalinové trasy pro sjezdy na horských kolech, trasy pro cyklisty, tenis, jízda na koních, squash, lezení a horolezecké stezky na Wilder Kaiser a mnoho dalšího.
Skiwelt WilderKaiser - Brixental je největší propojená lyžařská oblast s jistotou sněhu a nejmodernější lyžařský region v Rakousku: 94 vleků a lanovek, 250 km sjezdovek všech náročností, z toho 180 km zasněžovaných. Nádherné lyžování pro vyznavače všech disciplín, značené zimní stezky, jízda koňským spřežením, bruslení na jezerech, 170 km upravených běžeckých stop, sáňkování na několikakilometrových drahách, noční lyžování, bohatý výběr Aprés Ski, lyžařské školy, program pro děti v Kinderclubech. Snowboardpark ve Westendorfu.


Podoblasti

Správní celky


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu