Alpengasthof Köfels

adresa: Koefels 6, Umhausen, A-6441
tel.: 0043 5255 5297, fax: 0043 5255 5297
web: www.alpengasthofkoefels.at, e-mail: alpengasthof.koefels@aon.at

M-hodnocení5,0

 • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnoceníTypy pokojů:
lůžek celkem:27
vícepokoj.:1
1pokoj.:1
2pokoj.:9
3pokoj.:7

Vybavení pokojů:

 • balkón
 • sprcha
 • WC

Vybavení hotelu a služby

 • bar
 • dětské hřiště
 • jídelna
 • lyžárna
 • parkoviště
 • restaurace
 • slunná terasa
 • stolní tenis
 • zahrada / louka

Informace o ubytování

Další služby

- infračervená kabina
- WLan / WiFi na pokoji za poplatek
- trezor v domě
- domácí zvířátka
- možnost návštívit statek

Místa v okolí

16 km Oetz
20 km Sölden
5 km jezero
11 km Aquadom
3 km běžecké tratě
skibus u domu

Sport a rekreace

Celou oblast tvoří tři lyžařské areály - Oetz, Sölden-Hochsölden-Zwieselstein s ledovci a obec Vent na konci pobočného údolí ve výšce 1900 m mezi velikány Wildspitze (3 774 m) a Ramolkogel (3 549 m), dříve hlavně horolezecké centrum, s jedinečnou příjemnou atmosférou. Lyžařská oblast (1377 - 3250 m) poskytuje velmi široký výběr sjezdových tratí (150 km) všech stupňů a obtížnosti, snowboarding a carving, 36 vleků a lanovek. Sportovního lyžování si lze naopak užít v nejzazší části Ötztalu, ve střediscích Untergurgl-Obergurgl-Hochgurgl, z nichž poslední leží až ve výšce 2 150 m pod průsmykem na rakousko-italské hranici. Specialitou je zde například technicky jedinečná lanová dráha spojující kolmo Ober- a Hochgurgl nebo mimořádně obtížná sjezdová trať s boulemi Hohe Mut (Obergurgl). Najdete zde také 5 km bobovou dráhu, přírodní kluziště, 30 km turistických vyhlídkových tras, paragliding, sněžnou turistiku, jízdu koňským spřežením, snow tubing, špičkovou sportovní halu s vodní arénou s vnitřnímy bazény, saunami, tobogány a solariem. V létě rafty, kanoistika, paragliding, Bungee-Jumping, Nordic-Walking, horská kola, horolezecké stezky všech kategorií, horolezecká škola, tenis, jezdectví a také golf v Söldenu a okolí. Zimní středisko Sölden je lokalita podobající se svou úrovní a rušným společenským životem přepychovým místům jako Lech nebo Kitzbühel, je známá především svými ledovci Rettenbach a Tiefenbach s letním lyžováním, nově propojenými lyžařským tunelem.
Hoch-Oetz je malým romantickým rodinným horským střediskem s útulnými horskými chatami, výbornými lyžařskými školami a školkami a hlavně se spoustou legrace!
Další aktivity: Nádherné túry a výlety zasněženými horami, zábavné sáňkování a party na sněhu, kouzlo horských chat, výborně připravené běžecké stopy, nebo po stopách pravékého Ötziho. Horolezecké stezky, rafting, canoying, bungy-jumping, paragliding, tandem seskoky. Rozsáhlá síť cyklistických tras a tras pro horská kola kolem řek, lesy, do strmých kopců, k horským salaším až na vrcholky. Bazény Erlebnisbad-Oetz a Národní přírodní park kolem jezera Piburger See - možnost koupání v horském jezeře. Nebo koupání v Badeseeum v Umhausen s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Lyžování v rozsáhlé oblasti Ötztal/Sölden.

Další informace

V našem rodinném penzionu Vás přivítá příjemná atmosféra, v kombinaci s tradiční tyrolskou pohostinností. Máme naše vlastní hřiště pro děti, klidnou velkou sluneční terasu s krásným výhledem na Ötztal a Stubaiské Alpy, to vše najdete v srdci turistické oblasti.

Ferdinand Mravenečník (Coex)
 • aktualizace: 15.12.2011
 • vloženo: 15.12.2011

poslat podnět redaktorovi


 • Parkoviště

Vybavení a služby

 • Dostupné jazyky: angličtina, němčina

Ceny a platba

Zima (25.12. - 30.04.)
Jednolůžkový pokoj se snídaní - Eur 29,00
Dvoulůžkový pokoj se snídaní - Eur 27,00
Třílůžkový pokoj se snídaní - Eur 26,00
Léto (01.06. - 03.10.)
Jednolůžkový pokoj se snídaní - Eur 29,00
Dvoulůžkový pokoj se snídaní - Eur 27,00
Třílůžkový pokoj se snídaní - Eur 26,00

Ceny jsou za osobu a noc včetně všech poplatků.
Slevy pro děti jsou v závislosti na věku.
Cena za polopenzi Eur 8,00 / za osobu.

 • Platební karty: Eurocard/Master Card, Visa

Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Ubytování v Itálii

Ubytování v Itálii

Chcete-li vyrazit do Itálie ať už na dovolenou nebo pracovně, bude ubytování v Itálii jednou z věcí, kterou si budete muset zajistit. Právě pro tyto ... více info...

TUV Innsbruck & okolí

TUV Innsbruck & okolí

Top lyžařské oblasti Vás zvou do Olympijského lyžařského světa Innsbrucku.(Olympia SkiWorld Innsbruck) Devět lyžařských oblastí, kolem Innsbrucku, nabízí potěšení ze sjezdovek, kam Vás olympijský lyžařský ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu