ST. JOHANN IN TIROL - St. Johann, Kirchdorf

M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnocení

Informace

Turistický region St. Johann in Tirol se rozprostírá v údolí Leukental, až k bavorským hranicím. Tvoří jej města: Oberndorf - Kirchdorf - Erpfendorf.
V létě nabízí region výbornou infrastrukturu s mnoha cyklisticými a turistickými trasami, trasami pro horská kola nádhernou horskou přírodou s mnoha horskými chatami k odpočinku s nádherným výhledem. Dále nabízí nevšední zážitek pro celou rodinu ve Vodním světě s nabídkou rozlehlé Wellnessoázy se saunami a lázeňskými službami, a také tenisovou halu a hřiště, letní sáňkařskou dráhu pro 2, lanovky, vyhlídkové lety balónem, skoky padákem, paragliding, golf a mnoho dalších atraktivních akcí.
V zimě moderní lyžařské středisko St. Johann nabízí 17 lanovek a vleků, 60 km sjezdovek pro všechny typy lyžařů, jistotu sněhu na straně pohoří Kitzbüheler Horn. Výborně připravené běžecké stopy (v St. Johann je start i cíl závodů známého národního běhu), mnoho zimních turistických tras, přírodní sáňkařská dráha, jízdy koňským spřežením, bohatá nabídka Aprés-Ski, restaurací a barů.Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu