Informace

Lyžařské středisko Arlberg je jedním z nejkrásnějších a sněhově nejjistějších lyžařských regionů Rakouska: 270 km výborně připravených sjezdovek, 170 km volných sjezdů hlubokým sněhem, 83 nejmodernějších lanovek a vleků, od r. 2006 nová vysoce moderní lanovka Funitel-Galzig. Krásné značené zimní turistické stezky, jízda koňským spřežením, sáňkářské túry k horským chalupám, 40 km běžeckých stop s nádhernou vyhlídkou na horské masívy, Snowboarder Funpark a závodní dráha v lyžařském středisku Rendl, osvětlená přírodní bobová dráha, ledové plochy k bruslení, Paragliding, pestrý výběr Aprés-Ski, lyžařské školy, dětské kluby. Wellness centrum v Arlbergu s bazénem a venkovním panoramatickým bazénem, saunami a fitnessem.
V létě na 200 km značených turistických cest, Nordic Walking, trasy pro cyklisty a horská kola, horolezecké stezky, golf, tenis.


Podoblasti


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu