Gästehaus Mühlbachl

adresa: Mühlweg 4, Oetz, A - 6433
tel.: +43-5252-6661, fax: +43-5252-66612

M-hodnocení5,0

 • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnoceníTypy pokojů:
apartmán:4
lůžek celkem:20
1pokoj.:1
2pokoj.:4
3pokoj.:2

Vybavení pokojů:

 • balkón
 • sprcha
 • telefon
 • WC

Vybavení hotelu a služby

 • dětský koutek
 • parkoviště
 • restaurace
 • společenská místnost

Samostatné stravování: ano

Informace o ubytování

Další služby

Přípitek na uvítanou
Možnost ubytování dom. zvířat

Místa v okolí

500 m

Sport a rekreace

Celou oblast tvoří tři lyžařské areály - Oetz, Sölden-Hochsölden-Zwieselstein s ledovci a obec Vent na konci pobočného údolí ve výšce 1900 m mezi velikány Wildspitze (3 774 m) a Ramolkogel (3 549 m), dříve hlavně horolezecké centrum, s jedinečnou příjemnou atmosférou. Lyžařská oblast (1377 - 3250 m) poskytuje velmi široký výběr sjezdových tratí (150 km) všech stupňů a obtížnosti, snowboarding a carving, 36 vleků a lanovek. Sportovního lyžování si lze naopak užít v nejzazší části Ötztalu, ve střediscích Untergurgl-Obergurgl-Hochgurgl, z nichž poslední leží až ve výšce 2 150 m pod průsmykem na rakousko-italské hranici. Specialitou je zde například technicky jedinečná lanová dráha spojující kolmo Ober- a Hochgurgl nebo mimořádně obtížná sjezdová trať s boulemi Hohe Mut (Obergurgl). Najdete zde také 5km bobovou dráhu, přírodní kluziště, 30km turistických vyhlídkových tras, paragliding, sněžnou turistiku, jízdu koňským spřežením, snow tubing, špičkovou sportovní halu s vodní arénou s vnitřnímy bazény, saunami, tobogány a solariem. V létě rafty, kanoistika, paragliding, Bungee-Jumping, Nordic-Walking, horská kola, horolezecké stezky všech kategorií, horolezecká škola, tenis, jezdectví a také golf v Söldenu a okolí. Zimní středisko Sölden je lokalita podobající se svou úrovní a rušným společenským životem přepychovým místům jako Lech nebo Kitzbühel, je známá především svými ledovci Rettenbach a Tiefenbach s letním lyžováním, nově propojenými lyžařským tunelem.
Hoch-Oetz je malým romantickým rodinným horským střediskem s útulnými horskými chatami, výbornými lyžařskými školami a školkami a hlavně se spoustou legrace!
Aktivní program Waldhof se zpívajícím horským průvodcem: četné horské túry, túry na horských kolech, Nordic Walking, pochody s pochodněmi, návštěva farem, grilovací večery, opékání vuřtů, jízda na ponících pro děti, stoupání k vrcholkům hor, procházka lesem s piknikem, vše podle přání a nálady našich hostů a podle počasí - kombinujeme každý program nově podle okolností!!
Další aktivity: Nádherné túry a výlety zasněženými horami, zábavné sáňkování a party na sněhu, kouzlo horských chat, výborně připravené běžecké stopy, nebo po stopách pravékého Ötziho. Horolezecké stezky, rafting, canoying, bungy-jumping, paragliding, tandem seskoky. Rozsáhlá síť cyklistických tras a tras pro horská kola kolem řek, lesy, do strmých kopců, k horským salaším až na vrcholky. Bazény Erlebnisbad-Oetz a Národní přírodní park kolem jezera Piburger See - možnost koupání v horském jezeře. Nebo koupání v Badeseeum v Umhausen s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Lyžování v rozsáhlé oblasti Ötztal/Sölden.

Půjčovna sportovních potřeb

V místě je možno zapůjčit lyže, sáně, kola.

Další informace

4 x apartmá pro 2-8 osob: ložnice, obývací pokoj, kompletně zařízená kuchyně, sprcha/WC, balkon, SAT-TV, telefon, radio, ložní prádlo, ručníky.

Apartmá je vybaveno v tyrolském stylu.

Klidná oblast

Ferdinand Mravenečník (Coex)
 • aktualizace: 15.12.2011
 • vloženo: 15.12.2011

poslat podnět redaktorovi


 • Dětský koutek
 • Parkoviště

Vybavení a služby

 • Dostupné jazyky: angličtina, němčina

Ceny a platba

Ceny ubytování pro osobu na den:
- 1-lůžkový pokoj - 18,90-23,98 EURO
- 2-lůžkový pokoj - 16,71-21,80 EURO
- apartmá - 18,17-23,25 EURO

 • Průměrná cena dvoulůžkového pokoje na jednu noc se snídaní: 300 Kč

  Recenze a hodnocení uživatelů

  Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

  napsat recenzi a hodnotit

  Co by vás ještě mohlo zajímat

  TUV Innsbruck & okolí

  TUV Innsbruck & okolí

  Top lyžařské oblasti Vás zvou do Olympijského lyžařského světa Innsbrucku.(Olympia SkiWorld Innsbruck) Devět lyžařských oblastí, kolem Innsbrucku, nabízí potěšení ze sjezdovek, kam Vás olympijský lyžařský ... více info...

  Moje oblíbené

  Moje uložené

  celkem

  Nahoru
  Dolů

  Vytvořit cestu