Informace

Oblast Mayrhofen je sevřena ze čtyř stran údolími před fascinující kulisou Zillertalského horského světa. Více než sto let přijíždějí hosté z celého světa do této idylické oblasti, která se nachází 30 km jižně od vjezdu do světa Zillertalu. Bohatý kulturní život, mnoho různých sportovních odvětví a také ráj pro děti. Lyžařská oblast Mayrhofen 3000 nabízí celkem 49 lanovek, 157 km lyžařských tratí, 149 ha zasněžené plochy, více než 20 lyžařských horských boud a restaurací jak pro začátečníky, tak i pro zkušené lyžaře. V létě můžete obdivovat nádhernou horskou krajinu na putovních trasách z výšky 2000 metrů, na cyklistických trasách objevovat nádherné vyhlídky nebo při nočních společných vycházkách více poznat okolí Mayrhof.
Každý vrchol je požitek, každý vrchol je odměna za Vaši námahu při výstupu.Nádherné horské kulisy, vonící horské louky, překrásné vodopády - to vše je balzám pro Vaše srdce. 1000 km turistických terénů, 250 km označených cest zvou k putování po Alpách.
Také o aktivní sportovce je zde postaráno. Vyjížďky na kolách, extremní paraglaiting, nebo Rafting a Canyoning zážitky - každý si v nádherné alpské přírodě přijde na své.


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu