INNSBRUCK & okolí - Axams, Mutters, Schönberg

M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnocení

Informace

Dějiště ZOH 1964 a 1976 a známé město Innsbruck je vyhledávaným lyžařským střediskem Rakouska. Nabízí nejen lyžování, ale i mnohostranné možnosti pro odpočinek a kulturu. Největším pokladem ale je blízká majestátnost vysokých hor a přírody, stejně tak jako všudypřítomný kontrast staré tradice s vitalitou moderního města. Innsbruck nabízí vedle perfektně organizovaných skibusů k lyžařským střediskům také rozmanitou zábavu a 'Apres Ski' v malebném historickém starém městě s mnohými působivými lokály a historickými pozoruhodnostmi.
Je jedno jestli plánujete víkend na sněhu nebo delší pobyt, v Innsbrucku jste vždy správně! Olympia SkiWelt Innsbruck patří k nejlepším zimním sportovním centrům v Alpách a nabízí nezapomenutelné zážitky pro malé i velké.
Zahrnuje celkem 8 lyžařských oblastí (Axamer Lizum, Glungezer, Nordpark, Patscherkofel, Schlick 2000, Stubaier Gletscher, Kühtai, Rangger Köpfl) s 266 km sjezdových tratí a 75 lanovkami a vleky.Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu