Informace

Už zdaleka při jízdě do tirolského údolí Kaunertal uviditíe typický znak údolí - horu Weißseespitze (3.535 m)! Ať v zimě či v létě - vždy je vrchol této majestátní hory pokryt sněhem a jako zeď odděluje údolí na jihu. Bez problémů se autem dostanete až k lanovce a vlekům ve výšce 2.750 m přímo k restauraci u ledovce. Odtud se rozprostírá ráj pro snowboardisty, lyžaře, závodní lyžaře, milovníky slunění. Přímo na ledovci je k dispozici 9 vleků a 36 km sjezdovek.
26 km dlouhá, soukromá ledovcová trasa-silnice, vede údolím Kauner až do výšky 2750m, překračující jedinečné klimatické zóny s rozlišnou faunou a flórou, s mnoha unikátními zajímavostmi.

Kaunertalské lyžařské a ledovcové středisko nabízí naprostou jistotu sněhu (od října do června) či rodinné lyžařské středisko Fendels nabízí lyžování bez hranic v prašanu, na třpytících se sjezdovkách, s moderními lanovkami a vleky, za příznivé ceny. Celkem 52 km sjezdovek, 17 vleků a lanovek.
V létě stovky kilometrů tras pro turisty a cyklisty, horolezecké stezky, tenis, bazény.


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu