Informace

Romantická krajina tu vyzařuje ve všech ročních obdobích. Již za dob monarchie platilo městečko Bad Aussee jako noblesní lázešnké středisko, kam zavítalo mnoho významných hostů, např. císař Franz Josef či arcivévoda Johann, který u jezera Toplitzsee poznal svoji nastávající Annu Plochl.
Dodnes jsou zde historické stopy velmi markantní, domov zde našli Hugo von Hofmannsthal, Friedrich Torberg, Klaus Maria Brandauer.

Ausseerland-Salzkammergut
Oblast ležící v Salzkammergut ve Štýrsku tvoří romantická jezera Altaussee a tiché Grundlsee, lázeňské města Bad Aussee, Bad Mitterndorf, Tauplitz.
Altaussee to je umělecké dílo z vody, skal, životní síly a kreaktivity. Bad Ausee je tzv. hlavním městem Ausserland, které nabízí mnoho možností kulturního a sportovního vyžití. Grundlsee je krása v modrém, kde si vlny hrají svou píseň a Tauplitz-Alm je oblast mezi 900-2000 metry nad mořem, která je určená především lyžařskému vyžití.
Celá oblast nabízí rozmanité formy aktivního i pasivního vyžití, kulturních a sportovních akcí, prostě se zde budete cítit jako doma.Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu