Informace

Slovensko je na tom podobně jako Česko – vždyť to ještě donedávna byl náš bratr a ať se to někomu líbí nebo ne, pozůstatky tohoto soužití jsou patrné dodnes – v tom dobrém i špatném slova smyslu. Ale o tom přece teď mluvit nechceme. Důležitá je jiná podobnost – ta geografická. Přestože Slovensko stejně jako Česko nemá moře, je to turisticky velice atraktivní a zajímavá země. Navíc je dobře vybavená pro každou náturu .Jsou tu hory, nížiny, pláže, lesy, luhy a háje. Cesty hlavní i cesty vedlejší, pěšiny v houští i dlážděné ulice. Jednoduše řečeno – je zcela fuk, jestli člověk putuje za folklorem, za historií anebo za trochou adrenalinu či si chce prostě jen užít pohodovou rodinnou dovolenou. Na Slovensku stačí lusknout prsty a nabídka je tu.

Turisty nejnavštěvovananějším místem je samozřejmě hlavní město Bratislava, které je dnes už stejně živoucí metropolí jako Vídeň nebo Budapešť a ostatně i Praha. Slovensko ale nabízí mnohem víc – ať už zájemce míří do dalších velkých měst anebo třeba za v této zemi tak slibně se rozvíjející agroturistikou.

Nad Tatrou sa možná blýska a hromy divo bijů, ale poutníkovo srdce plesá. Slovensko může být jeho cestovatelským rájem. Stačí jen chtít.Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu