Hotel Alpenhof Edelweiss****

adresa: Weberlandl 65, Wagrain, A-5602
tel.: +43-6413-8447, fax: +43-6413-84477
web: www.alpenhof-edelweiss.at, e-mail: hotel@alpenhof-edelweiss.at

M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnoceníTypy pokojů:
vícepokoj.:2
1pokoj.:1
2pokoj.:10
3pokoj.:3
4pokoj.:10

Vybavení pokojů:

  • koupelna

Vybavení hotelu a služby

  • sauna

Samostatné stravování: ano

Informace o ubytování

Místa v okolí

přímo v lyžařské středisko Sportwelt Amadé u vleku
3km běžecká stopa

Sport a rekreace

Salzburský sportovní svět vznikl spojením hned několika exkluzivních lyžařských středisek. Největší lyžařská oblast v Rakousku propojila lyžařské houpačky třech údolí Flachau - Wagrain - Sv. Johann - Alpendorf s lyžařským rájem Zauchensee - Flachuwinkel (Kleinarl)- Kleinarl, s oblastí kolem Radstadt - Altenmarkt a Filzmoos - Neuberg. Každé středisko samostatně či všechny dohromady nabízejí zábavu, sport a odpočinek v nejkrásnějších částech rakouských hor. Na jednu lyžařkou kartu tu můžete na lyžích či snowboardu sjezdit přes 350 kilometrů tratí. Z další zábavy a sportu tu najdete trať pro boardingcross, sjezdové tratě s umělým osvětlením, sáňkařské dráhy ve Sv. Johannu a Filzmoosu, sněhové bary, zábavné večery na horských chatách, vodní svět Amadé ve Wagrainu. Také milovníci klasického lyžování budou nadšeni 250 kilometry tratí všech obtížností. Z toho 41 kilometrů je vysokohorkých a jsou upravovány i v jarních měsících. Pro zimní turistiku je přichystáno 240 kilometrů zimních cest a výpravy na sněžnicích v Radstadtu nebo Filzmoosu. Přímo v Altenmarku pak najdete sportovní areál s plaveckým bazénem a saunou. 400km tratí pro horská kola, bazén, tenisové a squashové kurty, minigolf a minimálně dvě luxusní golfová hřiště a k tomu všemu ještě vyhřívané alpské koupaliště s tobogánem.

Další informace

Útulný a komfortně vybavený hotel se nachází na klidném a slunném místě uprostřed lyžařské oblasti Ski Amadé ve výšce 1200m. Je výborným výchozím bodem pro horské túry a výlety, horská kola, lyžování a běžecký sport. Hned vedle hotelu se nachází lyžařská škola, vlek, v hotelu je možno si půjčit lyžařské vybavení a koupit si skipas. V létě pořádáme pochody s průvodcem, Nordic Walking, golf v partnerském hotelu, grilovací večery, programy pro děti a hlídání dětí.

Ferdinand Mravenečník (Coex)
  • aktualizace: 15.12.2011
  • vloženo: 15.12.2011

poslat podnět redaktorovi


Vybavení a služby

  • Dostupné jazyky: angličtina, italština, němčina

Ceny a platba

Ceny na osobu a den s polopenzí v létě / na podzim:
- jednolůžkový pokoj EUR 65,00 / 61,00
- dvoulůžkový pokoj (20m2) EUR 58,00 / 54,00
- dvoulůžkový pokoj (36m2) EUR 66,00 / 62,00
- suite (45m2) EUR 72,00 / 68,00

Slevy
Dětské slevy:
- děti do 2 let zdarma
- děti 3 - 6 let 70%
- děti 7 - 12 let 50%
- děti 13 -16 let 30%

  • Průměrná cena dvoulůžkového pokoje na jednu noc se snídaní: 1500 Kč
  • Platební karty: Visa

Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Ubytování ve Flachau

Ubytování ve Flachau

Míříte-li do Flachau a chcete zdá strávit několik nocí (například kvůli dovolené), tak budete určitě potřebovat i ubytování ve Flachau. Proto jsem pro Vás připravil ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu