Informace

Lyžařské středisko Saalbach-Hinterglemm-Leogang, tj. 200 km výborně připravených sjezdovek, 55 nejmodernějších lanovek a vleků, 10 km běžeckých stop, snowboard Fun-Park, osvětlená sáňkařská dráha, závodní dráhy, carvingové sjezdovky, lyžování v terénu. Kromě toho bruslení, jízda na koňských sáních, zimní značené stezky.
V létě turistické trasy, trasy pro horská kola a všechny letní aktivity.
Koupaliště v Saalbachu s extra dlouhou skluzavkou, bazén v Hinterglemmu, jízda na koních, tenisové kurty a minigolf v Saalbachu, paragliding, rafting, rybaření, střelba z luku v Bogenparcours Glemmerhof, adrenalin při jízdě v Glemmy Offroad Parku.
Uprostřed údolí Glemmertal, obklopen zelenými vrchoky, leží v nadm. výšce 856 m, horské městečko Viehhofen se 700 sty obyvateli. V obci najdete jeden lyžařský vlek, zejména pro děti, jinak je Viehhofen propojen skibusy (interval 20 minut) s lyžařskou oblastí Saalbach - Hinterglemm - Leogang. Údolí je velmi oblíbené pro své turistické a cyklistické trasy. Panoramatická turistická trasa Großglockner Hochalpenstraße. Zámek Ritzen. Haimatmuseum.


Podoblasti

Správní celky


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu