Nationalpark Hohe Tauern / Zillertal Arena - Krimml

M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnocení

Informace

Uprostřed Národního parku Hohe Tauern leží tajný typ pro Vaši nezapomenutelnou dovolenou - Krimml / Hochkrimml ve výšce 1076-2040 m nad mořem, součást Zillertal Areny, oblast proslavená svými vodopády - největšími v Evropě - Krimmler Wasserfälle. Idylka, pohodlí, milí lidé, nedotčená příroda, kultura. Nepřeberné množství možností aktivit po celý rok, přírodní a kulturní zajímavosti.
Bazén, tenisové kurty, minigolf, asfaltová dráha, ráj pro cyklisty a horská kola, přes 60 km turistických tras, paragliding, vodopády Krimmler Wasserfälle, Zázračný vodní svět WasserWunderWelt, Beach-Volley, dětský program, Nordic-Walking, Fitness programy, trhy v Krimmlu.
Skiarena Wildkogel, park pro snowboardisty, 18 km běžeckých stop (s připojením na 200 km Pinzgau-Loipe), osvětlená sáňkařská dráha, 15 km udržovaných zimních tras, lyžařská škola, Aprés-Ski a restaurace, bezplatný skibus do Zillertal Areny a Skiareny Wildkogel, dětský zábavný park.
Urlaubsarena Wildkogel
patří k nejidyličtějším obcím uprostřed Národního parku Hohe Tauern na úpatí nejvyšší hory Salzburských hor - Großvenediger (3674m). 6-místnou kabinovou lanovkou se pohodlně dostanete do vysokohorského střediska Wildkogel ve výšce 2.100 m. Odtud vedou horské stezky, stezky pro horská kola, Nordic Walking - k vodopádům, jezerům, jeskyním, ledovcům.
V zimě je ZILLERTAL ARENA+SKI ARENA WILDKOGEL fantastickým lyžařským centrem od prosince do dubna pro všechny skupiny lyžařů s moderní infrastrukturou: 15 vleků a lanovek, zasněžování, dětský park s restaurací, 55 km běžeckých stop, nejdelší sáňkařská osvětlená dráha (14km), lyžařský sjezd až do údolí, zimní turistické stezky.
Skipasy:
Ski-Arena Wildkogel: 1-denní EUR 32,00/dosp. (od 3 dnů zdarma bazén v Mittersillu), děti do 6 let lyžují zdarma
Ski-Arena Wildkogel & Zillertal Arena: 2-denní EUR 65,00/dosp.
Salzburger Super-Ski-Card: 3-denní EUR 109,00/dosp.


Podoblasti

Správní celky


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu