Nationalpark Hohe Tauern - Wald / Königsleiten

M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnocení

Informace

Nádherný turistický region a lyžařský ráj ve dvou zemích, uprostřed Národního parku Hohe Tauern - Zillertal Arena "Zell-Gerlos-Königsleiten/Wald-Krimml". V zimě region nabízí 50 vleků se 163 km sjezdovek (polovina zasněžovaných), partnerství se Skiarenou Wildkogel. Jistota sněhové pokrývky na nejlépe připravených sjezdovkách do pozdního jara, bezplatný skibus z Wald do Zillertal Areny a zpět, prodej a půjčovny lyžařského vybavení ve Wald a Königsleiten, 8 km místních běžeckých stop s napojením na Pinzgau -Loipe, večerní osvětlená stopa Finken, zimní turistické trasy, sáňkařská dráha, ledová plocha, jízdy koňským spřežením, jízda na koních zimní krajinou, horolezectví, túry se sněžnicemi, lyžařské školy pro děti i dospělé plus specielní kurzy, dětská karta - půldenní i celodenní hlídání dětí, restaurace, kavárny, pizzerie, bary a noční podniky, skvělá atmosféra v Aprés-Ski.
Nově od prosince 2007 - Kristallbad Wald/Königsleiten - park pro volný čas (bazén s tobogánem, venkovní bazén, fitness a wellness, sauny, restaurace).
Léto: Lesní Mineralienmusem, přehrada Durlaßboden-Stausee - koupání v průzračně čisté vodě. Atraktivní kulturní a zábavní program. Nordic-Walking, Fitness Park Krimml/Wald, hlídaní dětí, horské tůry v horách Pinzgau, vysokohorské túry v celém Parku Hohe Tauern, cyklistické stezky a trasy pro horská kola (Tauernradweg z Krimmlu do Passau), paragliding, rafting, kanoistika, horolezení, horolezecká stěna, minigolf v Königsleiten, Planetarium v Königsleiten.


Podoblasti


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu