Nationalpark Hohe Tauern - Urlaubsarena Wildkogel - Neukirchen

M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnocení

Informace

Urlaubsarena Wildkogel - Neukirchen, Bramberg
patří k nejidyličtějším obcím uprostřed Národního parku Hohe Tauern s mnoha příležitostmi k zimním i letním aktivitám a zážitkům.
Oblast leží na úpatí nejvyšší hory Salzburských hor - Großvenediger (3674m), a skýtá tak nádherné panorama, nedotčenou horskou přírodu a nádherně čistý vzduch, jedinečnou faunu a flóru, místo, odkud pocházejí vzácné smaragdy.
6-místnou kabinovou lanovkou se pohodlně dostanete do vysokohorského střediska Wildkogel ve výšce 2.100 m. Odtud vedou horské stezky, stezky pro horská kola, Nordic Walking - k vodopádům, jezerům, jeskyním, ledovcům.
V zimě je SKI ARENA WILDKOGEL fantastickým lyžařským centrem od prosince do dubna pro všechny skupiny lyžařů s moderní infrastrukturou: 15 vleků a lanovek, zasněžování, dětský park s restaurací, 55 km běžeckých stop, nejdelší sáňkařská osvětlená dráha (14km), lyžařský sjezd až do údolí, zimní turistické stezky.
Skipasy:
Ski-Arena Wildkogel: 1-denní EUR 32,00/dosp. (od 3 dnů zdarma bazén v Mittersillu), děti do 6 let lyžují zdarma
Ski-Arena Wildkogel & Zillertal Arena: 2-denní EUR 65,00/dosp.
Salzburger Super-Ski-Card: 3-denní EUR 109,00/dosp.


Podoblasti


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu