Informace

Ze všeho nejvíc připomíná náhorní plošina Paúl da Serra Skotsko. A to ji činí velice ojedinělým místem na Madeiře, protože tamní drsnou přírodu by člověk spíše hledal třeba v Bretani a ne tady.

Z mlhy se tu vynořují balvany i nízké stromy a skalní průrvy obrostlé lišejníkem a vy si připadáte jako v ráji irských skřítků Leprichaunů a čekáte, jakou škodolibost vám zase provedou. Ne, tady nejste na Madeiře, ale vlastně ani ve Skotsku – jste v jakési pohádkové říši, kterou vystavěli staří Vikingové, Normani i Kelti a mocným dechem ji odfoukli na ostrov, který s ní nemá mít nic společného. A tady připomíná lidem, že neexistuje jenom dobrá nálada a radsot, ale i zamyšlení a nejistota. Taková je svět. O to více platí – jeďte. Jeďte a shlédněte. Dokonce se můžete vypravit i do závojem zastřeného království rozprostárajícího se před vámi – ovšem pozor, průvodce je v tomto případě povinností. Myslíme živý průvodce, nikoli kniha.


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu