Informace

Grossarlské údolí - Ski Amadé
Zábava na lyžích a na snowboardu pro malé i velké. Nádherná horská kulisa jako velkolepé jeviště v lyžařské oblasti samých superlativů. Lyžařská houpačka Grossartltal - Dorfgastein zvítězila v mezinárodní soutěži o nejlepší lyžařskou oblast roku 2005 jako nejlepší v celém Rakousku. Na všechny milovníky zimních sportů zde čeká 20 nejmodernějších lanovek a vleků. 80 km perfektně upravovaných sjezdovek a dostatek kvalitního sněhu až do konce dubna. Navíc je Grossarlské údolí členem ve sdružení Ski amadé (270 lanovek a vleků a 860 km sjezdových tratí s jednou jedinou permanentkou).
Skvělé služby za nízké ceny, zábavné aprés-ski - lyžařská dovolená v Grossarlském údolí vám zaručí nezapomenutelné zážitky!
Samozřejmostí je také pestré sportovní vyžití při vaší letní dovolené: pěší turistika, trekking, cyklistika, koupání, plachtění, rybolov, běhání, nordic walking, jezdectví, golf a mnoho dalšího. . .


Podoblasti

Správní celky


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu