Informace

Panenská příroda, drsné hory, divoká zvěř, toulaví psi, respekt k tradicím, milí i dotěrní Rumuni, pláže s bílým pískem a snad ještě dlouhou dobu nedotčenost moderního světa-takové ingredience v sobě skrývá koktejl zvaný Rumunsko. Stát Balkánského poloostrova, jehož břehy omývají vody Černého moře.

Nebýt vlády komunistického diktátora Nicolae Ceaucesca, nedostala by se tato země na samý pokraj hospodářského kolapsu a možná dodnes by se Bukurešť mohla chlubit přezdívkou „Paříž východu“, kterou si vysloužila ve 30. letech 20. století.

Přes to všechno je Rumunsko destinací, která na Vás svoji náturou silně zapůsobí, a budete se sem chtít vrátit. Smiřte se s tím, že vás na každém rohu budou otravovat úředníci, a dokonce i policisti, abyste jim dali ruličku peněz, náladu vám ale jistě zlepší milá babička, u které třeba budete ubytovaní, a bude se o vás starat, jak o „vlastního“. Takové je Rumunsko-nevyzpytatelné, ale i srdečné.Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu