Camping Le Grand Champ

adresa: 167 chemin du Glacier de Taconnaz Les Bossons, F-74400
tel.: +33-450 530 483, fax: +33-450 530 483
web: , e-mail: campinggrandchamp@hotmail.com

M-hodnocení5,0

 • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnoceníVybavení pokojů:

 • sprcha
 • telefon
 • WC

Vybavení hotelu a služby

 • parkoviště
 • společenská místnost
 • zahrada / louka

Samostatné stravování: ano

Informace o ubytování

Místa v okolí

5 km lanovka na Mont Blanc/Chamonix
20 km jezero - Lac du Passy
800 m zastávka autobusu

Sport a rekreace

Chamonix je jedním z nejznámějších středisek Francouzských Alp v nadm. výšce 1.040 metrů v údolí pod severními svahy masívu Mont Blanc. Kolébka horolezectví a lyžování. Najdete zde dva zimní stadiony s celoročním provozem. Výborný výchozí bod pro horolezce všech kategorií. (Vysokohorské turistická místa jsou také snadno dostupné lanovkami) - Aiguille du Midi (3842 m), Aiguille des Grands-Montets (3297 m), Le Brévent (2525 m). Oblíbené nádherné ledovce Mer de Glace (dostupný ze stanice lanovky Le Montenevers (1913 m) a Bossons. Rychlé spojení s Itálií umožňuje zrekonstruovaný dvouproudý silniční tunel pod hotou Mont Blanc (Chamonix-Courmayeur). Z Le Montenevers lze navštívit pěšky nebo další lanovkou ledovcovou jeskyni a vysokohorskou zoologickou zahradu s kamzíky, kozorožci, svišti. Dále zde najdete mnoho letních značených turistických cest, tras pro horská kola, sportovní centra s fitness, tenisem, squashem, bazény a saunami. Příjemná nákupní centra. Restaurace, kavárny, bary a kluby.

Další informace

Kemp v provozu od 01.05 do 15.10.!
Pejsci povoleni.
Kemp Le Grand Champ v nadm. výšce 1.030 m, v nádherném, klidném a slunném prostředí, na čistém horském vzduchu, s jeidnečnou vyhlídkou na horské masívy. Terasovitě se rozkládá na 18.000 m2, uprostřed nedotčené horské přírody. Nabízí rozlehlá stání pro jednotlivé karavany s přípojkou el., stinná místa pro stany, moderní / bezbariérové sociální zařízení, sprchy, umývárnu nádobí, pračky, společenskou místnost, obchod, rezervaci míst pro skupiny. Kemp je výborným výchozím bodem pro výlety, horské túry, horská kola, a všechny letní aktivity.

Ferdinand Mravenečník (Coex)
 • aktualizace: 15.12.2011
 • vloženo: 15.12.2011

poslat podnět redaktorovi


 • Parkoviště

Vybavení a služby

 • Dostupné jazyky: angličtina, francouzština, němčina

Ceny a platba

Cena za den:
- karavan EUR 4,30
- dospělí EUR 4,30
- děti do 7 let EUR 2,10
- elektřina EUR 2,00
- pobytová taxa EUR 0,20

 • Průměrná cena dvoulůžkového pokoje na jednu noc se snídaní: 300 Kč

  Recenze a hodnocení uživatelů

  Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

  napsat recenzi a hodnotit

  Co by vás ještě mohlo zajímat

  Ubytování v Itálii

  Ubytování v Itálii

  Chcete-li vyrazit do Itálie ať už na dovolenou nebo pracovně, bude ubytování v Itálii jednou z věcí, kterou si budete muset zajistit. Právě pro tyto ... více info...

  Moje oblíbené

  Moje uložené

  celkem

  Nahoru
  Dolů

  Vytvořit cestu