Potřebujete najít penzion v Praze? Na stránce "penzion Praha" naleznete přehled všech námi zmapovaných penzionů v Praze. Pražské penziony jsou primárně seřazeny podle jejich hodnocení. Doporučuji však, zobrazit si je v mapě. S mapou pak můžete dále pracovat (přibližovat, posouvat atd.) Tímto způsobem velmi jednoduše najdete penziony v Praze, které Vám budou nejvíce vyhovovat. U jednotlivých penzionů v městě Praha také najdete podrobné informace, zajímavosti z okolí, kontakty a také uživatelské recenze a hodnocení penzionů v Praze od našich uživatelů. Pokud budete mít zájem, budu velmi rád, když nám na Vámi navštívené penziony v Praze napíšete svůj názor.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 23.9.2011
  • vloženo: 14.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Mapa penzionů v Praze

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Dovolená v ČR, nejlepší místa pro dovolenou

Dovolená v ČR, nejlepší místa pro dovolenou

Kolikrát člověk ani neví, kolik krásných míst a lokalit máme v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Jaká krásná místa má doslova za humny. Pak ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu