Informace

Attersee v nadm. výšce 469 m, je nádherné jezero ke koupání s průzračně čistou vodou kvality pitné vody a nabízí ideální podmínky pro dovolenou pro celou rodinu, stejně jako pro vodní sporty ať již pod nebo nad vodou...
Už zdálky na malé vyvýšenině Vás upoutá barokní věž kostela Attersee. Obec Attersee je centrem jachtařů a každoroční základnou regat všech kategorií. Mnoho významných osob zde našlo svůj druhý domov (Andreas Hagara - vicemistr světa v Tornado-disciplíně, či představitel současného umění Christian Ludwig Attersee). V hale umění v Attersee se konají světově známé výstavy.
Aktivity: koupání, asfaltové In-line dráhy, minigolf, golfová hřiště, potápěčské základny, windsurfing a plachtění, rybaření, turistické a cyklistické trasy, horolezecké stěny, tenis, beach-volley, tematické turistické trasy. Bruslení, sáňkařské dráhy, zimní turistické trasy.
Typy: lesní trasa pro děti, festival Atterssee, každotýdenní koncerty, kostel Maria Attersee, koupaliště, plavecké závody přes Attersee, galerie umění.


Podoblasti

Správní celky


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu