Informace

V údolí, kde pramení Traisen, ve výšce 463 m nad mořem, uprostřed nejlesnatější části Předalpí, leží obec Türnitz.
Zde na úpatí hory EIBL byla v roce 2004 vybudována nejmodernější sáňkařská dráha v Dolním Rakousku, určená pro všechna roční období, zvaná EIBL Jet, s 11 zatáčkami, vlnami a skoky, až 7 m nad zemí. Okouzlí Vás nádherná nedotčená příroda se spousty turistických tras a tras pro cyklisty, přírodní památky a zajímavosti, 2 moderní lanovky Vás vyvezou na oblíbené vyhlídkové hory, odkud se dostanete až do regionu Vorderötscher, skrz příkopy Ötscher do Erlaufklause nebo Wienerbrucku a zpět lanovkou Mariazellerbahn.
V zimě: lyžařská oblast Panorama Skigebiet Gemeindealpe / Mitterbach, ležící uprostřed Mariazell, zaručuje díky své poloze a výšce mnoho slunečných dní a jistotu sněhu, o kterou se také postará nové moderní zasněžovací zařízení. Z horní stanice lanovky ve výšce 1626m je zasněžen sjezd až do údolí /800m. Široké, upravené sjezdovky jsou jak předurčeny pro carving a snowboarding.
Příjemné horské chaty a Aprés-Ski.


Podoblasti


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu