Informace

Lyžařská oblast Forsteralm: 8 vleků, 18 km výborně připravených sjezdovek všech kategorií, od začátečníků až po zkušené lyžaře. Ideální pro rodinné dovolené s dětmi. Sněžná děla zajišťují jistotu sněhu na všech sjezdovkách po celou sezónu.
Cvičný svah a dětský vlek - zdarma. Najdete zde lyžařskou školu, školku, lyž. koberec, dětský park, 4 lyžařské chaty s občerstvením.
Lyžařské středisko Königsberg jen kousek od Weidhofenu najdete toto rovzíjející se lyžařské středisko se 6 vleky, 14 km sjezdovek, 5 km dlouhou běžeckou stopou. Výborně upravené sjezdovky všech kategorií.
Prašan, sluníčko...., zimní procházky, sáňkování, bruslení, v létě horská kola, horské túry v nádherné předalpské krajině.
Lyžařská oblast Hochkar, Lackenhof, Ankogel: oblast s čistým vzduchem a rozlehlou neobydlenou přírodou, kolem vrcholu Ötscher. Sněhově nejspolehlivější Hochkar je největším dolnorakouským lyžařským centrem se všemi typy sjezdovek, také především pro snowboarding. Severní a severozápadní svahy rodinného areálu Lackenhof - carvingové svahy, Sunny Kids Park, Snowboardpark s U-rampou. Rodinný Annaberg s největší dětskou lyžařskou školou v Dolním Rakousku.


Podoblasti


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu