Informace

Moldavsko je snad jediným místem v celé Evropě, které víceméně ani trochu neláká turisty. Nejsou tu žádné památky, žádné velestavby, žádná okázalá nádhera. Neexistují tu pořádné hotely a služby jsou na bodu mrazu, neřkuli až někde hluboko pod ním.

Moldavsko je země velice chudá a na mnohého turistu právě to, jak musejí zdejší lidé žít, působí velmi skličujícím dojmem. Ovšem pokud má v sobě člověk duši romantika a povahu veselého samotáře, pak je právě tato země pro něj stvořená. Lze se tu procházet bez toho, aby člověk někoho potkal. Dá se tu ustlat pod širým nebem a nikdo v uniformě vás neprobudí s tím, že musíte o pole dál. Člověk je tu volný a svobodný jako dneska už nikde jinde. A proto je Moldavsko vlastně zemí bohatou. Jen toho neumí využívat. A v tomto ohledu se skoro chce říct – naštěstí.Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu