Informace

Mexiko je země, která je bytostně spjata s indiánskými náčelníky, šamany a válečníky. Dodnes je tam můžete potkat na ulici proti vám, dodnes vám stará indiánka dokáže vyprávět o životě vašem i jejím tak, že vám z toho zůstane rozum stát. Dodnes se vám bude zdát, že i slunce nad touto zení má symboly těchto obyvatel zmalovanou tvář. Přes ty barvy nejde poznat, co vám napovídá. Ale ví toho naprosto zjevně tak stokrát víc než kdokoli jiný. Otázka je, jestli to zrovna teď a na tomto místě bude chtít prozradit.

Mexiko je zemí Mayů, Toltéků i Aztéků. Zemí vysokých hor i pouští. Zemí nádherných pláží, na kterých by se nejradši opaloval i lední medvěd. Země se svébytnou kulturou, kterou poznáte hned v prvním okamžiku, kdy se vaše noha dotkne mexické země. V první chvíli si budete možná připadat jako v telenovele, kde na sebe všichni povykují a nikdo vlastně neříká nic, co by stálo za poslech. Ale pak pochopíte, že je to spíše zábavný film. Když ho před sebou necháte se rozvíjet, vtáhne vás do děje a už vás nepustí. My vám přejeme jen to, aby skončil happy-endem.


Podoblasti

Turistické oblasti


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu