Informace

Kdo jednou do Mendozy zavítal, rozhodně si ji zamioval. Tohle vzdušné město je plné širokých ulic a velkých náměstí, všude jako by bylo slunce a klid. Lidé v kavárnách se usmívají a nikdo nikam nespěchá. Všude vládne klid a komfort. A to by ve městě, které leží vlastně v poušti, nikdo nečekal. Ono to na něm ostatně ani není poznat. Všude kolem totiž zurčí voda ve stružkách i v množství fontán... jenže je to tak. Za vší tou nádherou je lidská dřina a odříkání. Ale tu už tady nikdo snad ani nechce vidět.

Jakkoli veselé a příjemné je toto město ve dne, o to dokonalejší se stává ve chvíli, kdy slunce zažene do peřin matka noc. Bary tu jsou stále plné lidí, muzika je slyšet snad odevšad. A jelikož Mendóza je pro všechny Argentince synonymem vína, je jasné, co tady teče proudem. Z místních vinic si můžete odnést hned několik lahvinek pěkně domů a přikusovat si k tomu po cestě všude tady oblíbenou pizzu.

A mimochodem – v okolí jsou dobré podmínky pro adrenalinové záležitosti. Rozprostírají se tam totiž Andy, takže spousta společností tu nabízí nejen rafting a lyže, ale také caynoning či ještě mnohem hustší záležitosti.


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu