Informace

Poklidná rybářská vesnička s dlouhou pláží, skvělými rybími restauracemi, významnou rezervací s lovným ptactvem a přátelskými lidmi. Moře je vhodné pro surfování, ale ne tak moc pro plavání, kvůli silným proudům. Po většinu roku je zde klid a pláž zeje prázdnotou, v létě se však z vesnice stává miniresort pro Maročany na dovolené. Vesnici chrání svatyně dvou místních svatých. Jedna z nich má léčit neplodné ženy, druhá prý psychologické problémy (pacienti se na 24 hodin zamknou do hrobky).

Ubytování

Villanora (Tel. 037 432071, www.villanoramorocco.ifrance.com), dvoulůžkové pokoje od Dh 400 se snídaní. Příjemný penzion na vrcholu písečné duny s krásným výhledem na oceán, spravovaný anglickým párem

Le Maison des Oiseaux (Tel. 037 432543, www.moulay.bousslham.free.fr) - pokoje od Dh 350 s polopenzí. Rodinný penzión s osmi pokoji, stojící v krásné zahradě. Majitel pořádá i výlety na pozorování ptáků.


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu