Informace

Zimní pohádka: Annaberg
Požitek pro začátečníky i zkušené lyžaře při dobrých cenách.

Lyžařské středisko Annaberg nabízí vše co rozbuší srdce lyžaře: perfektně preparované sjezdovky všech náročností, starodávné pohostinné horské chaty, lyžařskou školu, pohodlný servis při půjčování lyží – vše za rodinám přijatelné ceny a stranou ruchu.
Ideální lyžařská oblast pro ty, kteří hledají změnu i dobrou relaci ceny a nabízených podmínek.


Lyžařské středisko Annaberg má 9 lanovek a vleků, 20 km sjezdovek. Milovníci zimních sportů jich zde naleznou jejich široké spektrum. Rodiny oceňují lehké sjezdy, čtyřsedačkovou lanovku, krytý pohyblivý pás, který vede k dětským sjezdovkám v okolí vleku Reildlift. Znalci jezdí na lyžích a snowboardech na náročných sjezdovkách a FISem oceněných svazích i boulovatých sjezdovkách.
V Annabergu si děti do 6-ti let, v doprovodu jednoho platícího dospělého, užijí lanovky a vleky zdarma.
Lyžařská škola v Annabergu se postará o děti i vycházející lyžařské hvězdy odborně i v zábavné formě.
Když počasí nepřeje a šetří s bílou nadílkou sněhu, jsou připavena sněžná děla, která ve dne a zejména v noci spustí jeho padání.

TIPY:
Následující příklady ukazují, že dny lyžování či dovolená na lyžích pro celé rodiny i v časech nízkých rozpočtů a šetření zůstávají únosné.

Rodinná šestka / Der Familien-Sechser:
Za maximálně 699,- Euro obdrží dva rodiče a všechny jejich děti do 18 let sezonní karty na zimu 2010/11 *Kompletní ceník/preise skipasů naleznete dole na webstránce annabergerlifte.

Víkend pro mládež /Jugend-Weekend:
Mládež (nar. 1992-1995) jsou účtovány na víkend (sobota, neděle, svátek) a během prázdnin jen € 18, - za denní jízdenku, děti (nar. 2004 - 1996), pouze € 11.50. (ID povinné).

Ve stopách zimních tras a cest, jízda v saních tažených koňmi.
Pohádková zimní krajina s výhledem na majestátný Ötscher (1893 m) se dá aktivně, romanticky a pohodlně vychutnat při pěších túrách, na běžkách či při lední metané.
Romantici si krajinu vychutnají při jízdě v saních tažených koňmi nebo pohodlném putováním zimním třpytivým a kouzelným světem ve sněžnicích.
Kdo chce obdivovat Annaberg a jeho okolí zhora, nasadí si na běžky stoupací sněžnice a vyrazí na horu Tirolerkogel (1377m). Horská chata „Schutzhaus“ je celoročně otevřená a tím je výlet na Tirolkogel obzvlášť žádaný. Při hezkém počasí je vidět až na horské masivy Hochschwab a Gesäuse.
Také pokročilým běžkařům nabízí trasa Annaberger-Loipe (7 km) po bývalé náhorní planině tento požitek. Co nabízí pokročilým Annaberger-Loipe to nalezne začátečník na běžkách na trase Loipe Lassingtal-Joachimsberg (13 km) - jedinečný výhled na masiv Ötscheru.
Po naplnění dne na sněhu se sejdeme v starobylých pohostinných chatách.

Otázky k Annabergu?
… Vám rádi zodpovíme (německy) na tel. čísle 0043 (0)2728 / 8245
nebo emailem: info@annaberg.gv.at
telefon o výši a stavu sněhu: 0043 (0)2728 / 847 715
Více naleznete na internetu:
www.annaberg.info
www.annabergerlifte.at


Vaše
Tourismusbüro der Gemeinde Annaberg
A – 3222 Annaberg,Niederösterreich-NÖ
Annarotte 14

Daniela Hynková (Daniela)
  • aktualizace: 21.1.2014
  • vloženo: 16.2.2012

poslat podnět redaktorovi

V okolí


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu