Informace

Bormio, obklopeno Brentskými Dolomitami, ležící na konci údolí Valtellina, je rájem pro zimní i letní aktivity. Celá lyžařská oblast Alta Valtellina disponuje 220 km sjezdovek a zahrnuje střediska Livigno, Santa Caterina a San Colombano - na 1 skipas).
V Bormiu je k dispozici 35 km sjezdovek všech obtížností - z hory Cima Bianca (3.012 m) do údolí (1.225 m), 11 km zasněžovaných. Aprés Ski bary a kluby, restaurace, půjčovny a obchody s lyžařským vybevením, obchody. Historické jádro Vás okouzlí svými úzkými dlážděnými uličkami a paláci. Skvělé termální lázně. V létě stovky kilometrů turistických tras, tras pro horská kola, paragliding, horolezectví, tenis a mnoho dalšího.
Lyžařské středisko Santa Caterina (1722 - 2887 m n.m.) - menší středisko, zato s vynikajícími 36 km sjezdovek (25 km zasněžovaných), především pro dobré lyžaře a snowboarding. Oblíbená černá sjezdovka, skialpinistické trasy, extrémní lyžování. Nové lanovky na vrchol Cresta Sobretta (2.725m). 18 km běžeckých stop, bruslení, sportovní hala, sáňkování, Aprés-ski bary, restaurace. V létě nádherné výlety do Národního parku Stelvio.


Podoblasti

Správní celky


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu