Pytloun Penzion Zelený Háj

adresa: V Háji 460, 460 06 Liberec 6
tel.: +420 774 484 001
web: www.liberec-ubytovani.cz, e-mail: rezervace@liberec-ubytovani.cz

M-hodnocení6,0

 • Udělené hodnocení: 60

0 uživatelských hodnoceníVybavení pokojů:

 • Internet
 • koupelna
 • kuchyně / ap.
 • TV / kabel
 • WC

Vybavení hotelu a služby

 • Internet / přístup
 • lyžárna
 • parkoviště

Informace o ubytování

Pytloun Penzion*** Zelený Háj Liberec se nachází v klidné části města uprostřed zeleně 1,5 km od centra Liberce. Vzdálenost od zastávky MHD a supermarketu je jen 5 minut chůze. V objektu je možné pronajmout celý apartmán, samostatné pokoje či jednotlivá lůžka apartmánu.

Rezervace a ubytování hostů zajišťuje recepce Hotelu Pytloun Liberec, kde obdržíte klíče od pokoje a mapku s vyznačenou cestou k penzionu. Vzdálenost penzionu od Hotelu*** Pytloun Liberec je cca 500 m.

V blízkosti penzionu se nachází zábavní centrum Babylon Liberec s aquaparkem, wellness centrem, lunaparkem či IQ parkem. Další turisticky populární destinací je pak ZOO Liberec, kterou ocení především rodiny s dětmi. Na naší recepci Hotelu Pytloun Liberec si hosté mohou zakoupit zvýhodněné vstupenky do aquaparku, wellness centra a vstupenky do ZOO Liberec.
ZDARMA poukaz na slevu 15% do Restaurace Pytloun
Otevřen v roce 2004/2009
Nekuřácké pokoje
Káva a čaj zdarma na pokoji
WiFi Free v celém objektu
Parkoviště zdarma
Pokoje 2009 s vlastním WC
Apartmány s kuchyňkou
Zdarma si můžete vyprat

Alenka Cihlářů (Ája)
 • aktualizace: 10.10.2011
 • vloženo: 10.10.2011

poslat podnět redaktorovi


 • nekuřácké / kuřácké jen venkovní prostory
 • Parkoviště
 • Přátelské pro kolaře
 • Přátelské pro pejskaře
 • Internet

Ceny a platba

 • Průměrná cena dvoulůžkového pokoje na jednu noc se snídaní: 298 Kč
 • Platební karty: American Express, CCS, Electron, Eurocard/Master Card, Maestro, Visa

Doprava a cesta

Adresa:

V Háji 460, Liberec 6, 460 06

GPS: 50°45'4.702"N, 15°3'36.832"E
Autem od Prahy

Druhý sjezd z dálnice směr Skiareál Ještěd / Nákupní centrum Nisa / Rochlice. Na kruhovém objezdu u benzínové stanice Repsol a koupelnovým studiem Dorint pokračujte směr Rochlice/centrum na světelnou křižovatku (před Vámi vidíte Pytloun Hotel Liberec), kde odbočte doleva. Projeďte kolem Hotelu Pytloun a pokračujte po ulici Hodkovická přes železniční přejezd na další světelnou křižovatku. Zde odbočte doleva a pokračujte rovně po ulici Dr. M. Horákové. Po cca 200 m za obchodem CANIS odbočte doprava do slepé ulice V Háji a pokračujte až na její konec. Penzion se nachází po levé straně.
Vzdálenost od sjezdu cca 900 m.
Autem od Děčína

Čtvrtý sjezd z dálnice směr Skiareál Ještěd / Nákupní centrum Nisa / Rochlice. Na první křižovatce za sjezdem zatočte doleva, po přejetí mostu přes dálnici pokračujte přes kruhový objezd směr Rochlice / centrum na světelnou křižovatku (před Vámi vidíte Pytloun Hotel Liberec), kde odbočte doleva. Projeďte kolem Hotelu Pytloun a pokračujte po ulici Hodkovická přes železniční přejezd na další světelnou křižovatku. Zde odbočte doleva a pokračujte rovně po ulici Dr. M. Horákové. Po cca 200 m za obchodem CANIS odbočte doprava do slepé ulice V Háji a pokračujte až na její konec. Penzion Zelený Háj se nachází po levé straně.
Vzdálenost od sjezdu cca 1000 m.
MHD:

Z terminálu MHD ( Fűgnerova ulice) autobusem č. 13, 24, 26 - směr Doubí sídliště. Vystoupíte na zastávce Rochlice a po hlavní silnici (Dr. Milady Horákové) se dáte cca 200m zpět. Po pravé straně minete obchod CANIS a narazíte na slepou ulici V Háji, která se horizontálně napojuje na hlavní silnici, po které jdete. Zahnete do této ulice, projdete kolem řady garáží a po cca 150 metrech se dostanete k Penzionu Zelený Háj.


Otevírací doba

nonstop

V okolí


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Ubytování v Jizerských horách

Ubytování v Jizerských horách

Pro případy, že sháníte ubytování v Jizerských horách, jsem pro Vás připravil seznam míst, kde se můžete v Jizerských horách ubytovat. Všechna tato místa si ... více info...

Ubytování v Liberci

Ubytování v Liberci

Pro případy, že sháníte ubytování v Liberci, jsem pro Vás připravil seznam míst, kde se můžete v Liberci ubytovat. Všechna tato místa si můžete nechat ... více info...

Levné ubytování v Liberci

Levné ubytování v Liberci

Pro případy, že sháníte levné ubytování v Liberci, jsem pro Vás připravil seznam míst, kde se můžete v Liberci ubytovat levně. Všechna tato místa si ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu