Informace

Keňa, rovníková země východní Afriky na pobřeží Indického oceánu. Královna safari, kočovných kmenů, malebná kulisa „oscarového“ filmu Vzpomínky na Afriku. Její kouzlo se nedá popsat slovy, se musí prožít. Atmosféra Keni je naprosto nezaměnitelná. Safari není vyumělkovaná turistická atrakce, je to divoká savana, kde pravidla určují zvířata a nevyzpytatelná krajina. Už tento fakt navodí pocit příjemného adrenalinu, který leckde nezažijete. Pozorování zvířat z otevřených džípů, ale i z terasy safari lodge bude jedna z Vašich nezapomenutelných vzpomínek na Afriku.

Do Keni se v podstatě nejezdí na památky, ale za exotickou přírodou, do magických rezervací a parků, zejména Masai Mara a Tsavo East/West, kde je možno vidět kočkovité šelmy, slony, zebry, buvoly, nosorožce, gazely, antilopy, nosorožce, hrochy, hyeny a další zvířata. Ojedinělá jsou i setkání s domorodci, kteří Vás překvapí svojí srdečností. Tradiční masajskou kulturu tu naštěstí nevymítila komerce, takže je možné navštívit typickou vesničku, kde se spí na kravské kůži a voda je zde takřka zázrakem. Kdybyste místním řekli, že splachujete pitnou vodou, měli by Vás za blázna.Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu