Nationalpark Grossglockner - Heiligenblut

M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnocení

Informace

Překrásné údolí Mölltal kolem údolí říčky Möll začíná pod nejvyšším vrcholem Rakouska Grossglockner 3798 m, probíhá pod jižními úbočími hlavního alpského hřebenu a končí na písečných plážích jezera Millstätter See.
Skizone Hohe Tauern - Heiligenblut - středisko s nejkrásnějším výhledem na Grossglockner a nejdelší lyžařskou podzemní dráhou na světě Gletscher Express s celoročním provozem a moderně vybudovanou lyžařskou oblastí v nadm. výšce 1.330 - 2.900 m nabízí 55 km sjezdových tratí, 7 lanovek a vleků, 10 km běžeckých tratí v nadm. výšce 2.850 m, ledovcovou dráhu se sedačkou, dlouhou 5,7 km z hory Schareck (3 122 m) až do údolní stanice lanovky (2 100 m); funpark pro snowboarding. Od prosince 2006 nová 8místná kabinová lanovka!! Lyžařské školy, půjčovny, Aprés Ski. (Skipas Mölltaler Gletscher/1 den EUR 36,-)
V létě přes sto km značených turistických cest, tras pro horská kola, paragliding, horolezecké stezky, rybaření, koupání, tenis.


Podoblasti

Správní celky


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu