Informace

Zima v regionu Flattach, to je ráj pro lyžaře na nádherných sjezdovkách všech kategorií od začátku října, se skvělým sjezdem až k mezistanici lanovky, a také dole v obci s jedinečnou zimní atmosférou ponořenou do sněhové peřiny. To vše v srdci Národního parku Hohe Tauern nabízí Korutanská turistická oblast Kärntner Ferienort Flattach v horním údolí řeky Möll - v obci na úpatí jedinečného ledovce.
Lyžařské středisko Ski- und Sportarena Möltaler Gletscher
nabízí 53 km sjezdovek, také 7 km FIS-závodní sjezdovku a jedinečnou Carving-sjezdovku, Snowboard-Funpark s Boardercross - trasou, moderní lanovky a vleky Vás vyvezou až do nadm. výšky 3.122m, čímž se Vám naskytne úchvatný výhled na okolní vysokohorský svět. Dále zde najdete více než 15 km běžeckých stop, ledový palác ve výšce 2800 m, zimní turistické stezky, příkré sáňkařské dráhy, ledové plochy, výlety se sněžnicemi, dětskou lyžařskou školku, lyžařské kursy. Lyžování v regionu u hory Ankogel (2.630m) a 9 dalších lyžařských center v Korutanech a Východním Tirolsku zajišťuje jediný skipass - Top Ski Silber.
V létě je nevyčerpatelná nabídka aktivit v podobě stovek kilometrů turistických tras, stezky pro horolezce, trasy pro cyklisty a horská kola, rafting a canyoning na řece Möll, rybaření, výlety k jeskyním a vodopádům, golf.


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu