Hotel Maxov

adresa: Dolní Maxov 710, CZ-46844
tel.: +420-272 047 461
web: ubytovani.mraveniste.cz, e-mail: com@mraveniste.cz

M-hodnocení5,0

 • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnoceníTypy pokojů:
celkem:36

Vybavení pokojů:

 • sprcha
 • TV / SAT
 • WC

Vybavení hotelu a služby

 • dětské hřiště
 • konferenční prostory
 • kulečník
 • lyžárna
 • masáže
 • parkoviště
 • restaurace
 • sauna
 • stolní tenis
 • zahrada / louka

Informace o ubytování

Další služby

Hotel Maxov leží ve výšce 735 metrů n. m. nedaleko od Jablonce nad Nisou a Liberce a nabízí Vám v celoročním provozu příjemné pobyty v krásném prostředí přírody Jizerských hor.
Vzhledem k tomu, že hotel je položen zcela mimo okolní zástavbu, nabízíme Vám dokonalé pohodlí, klid, soukromí a především kvalitní služby s ochotným personálem, který hovoří též německy a anglicky.

Ubytování nabízíme v jedno-, dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích.
Snídaně jsou v hotelu poskytovány formou "švédských stolů", u večeří nabízíme výběr ze 2-3 druhů jídel a součástí večeře je i polévka a dezert nebo ovoce.
Dále pak nabízíme pestrý výběr jídel z bohatého jídelního lístku, zahrnujícího česká jídla i jídla zahraničních kuchyní a jistě oceníte i náš výběr kvalitních jihomoravských vín.
V rámci posezení v hotelové restauraci Vám rovněž nabízíme pestrý výběr míchaných nápojů.

Zdarma máte možnost používat kulečník, stolní tenis, ruské kuželky, úschovnu lyží, venkovní dětské hřiště, dětskou hernu, hotelový trezor pro úschovu cenností, posezení u ohniště na louce u hotelu, různé společenské hry a osvětlené hotelové parkoviště, které je v noci zajištěno.

Za poplatek Vám nabízíme saunu, půjčování horských kol, použití tenisového kurtu, elektronické šipky, biliárový stůl, stolní kopanou, použití faxu, telefonní automat, perličkové lázně, zdravotní masáže (po předchozím objednání).

V hotelové recepci je prodejna doplňkového sortimentu a drobných suvenýrů a je zde rovněž směnárna.

Pro konání různých akcí, jako např. svatby, školení, promoce apod. Vám kromě hotelové restaurace, která pojme cca 80 osob, nabízíme též dva samostatné salonky s kapacitou 40 a 20 osob, kde je k dispozici samostatné video a televizor.

Sport a rekreace

V letním období se v okolí hotelu nabízí řada zajímavých možností k vycházkám a vyjížďkám na horských kolech, např. po řadě okolních rozhleden, Českým rájem apod. Nedaleko od hotelu je chov poníků, který je příjemným zpestřením možností pro turistiku. Samozřejmě se zde v okolních lesích nabízí možnost sběru hub a různých lesních plodin. V blízkém Jablonci n. N. je menší přehradní nádrž, kde se můžete plně oddávat pravé letní činnosti, tj. koupání o opalování.
Stejnou možnost však máte i přímo u hotelu, kde je pro Vás k dispozici menší přírodní nádrž.

V zimním období je v blízkém okolí řada příležitostí pro sjezdové lyžování i běžkaře. Nedaleko hotelu je lyžařský svah s vlekem cca 950 metrů dlouhý na jehož horní stanici je situován velmi mírný svah pro začátečníky a malé děti. Ve vzdálenosti do 5 km pak můžete navštívit známý areál pro sjezdové lyžování Špičák a pro běžkaře je to areál Bedřichov, kterým prochází trať známé "Jizerské padesátky". Přímo u hotelu pak máte možnost najet do ideální běžkařské stopy, která se na výše uvedenou trať napojuje.

V letním období lze pak navštívit řadu různých zařízení, např. botanickou či zoologickou zahradu v Liberci, zábavní centrum Babylon v Liberci s unikátní soustavou bazénů a různých vodních atrakcí, které je největší ve Střední Evropě nebo si udělat výlet na dominantu Jizerských hor - horu Ještěd - s proslulou televizní věží ve tvaru klobouku trpaslíka.

Ferdinand Mravenečník (Coex)
 • aktualizace: 15.12.2011
 • vloženo: 15.12.2011

poslat podnět redaktorovi


 • Parkoviště

Vybavení a služby

 • Dostupné jazyky: angličtina, čeština, němčina

Ceny a platba

Období 29.6. 2008 - 30.8. 2008
polopenze 590,- Kč

Období 31.8. 2008 - 20.12. 2008
polopenze 530,- Kč

Období 21.12. 2008 - 27.12. 2008
polopenze 590,- Kč
(příplatek za Štědrovečerní menu - 600,- Kč)

Období 28.12. 2008 - 2.1. 2009
polopenze 980,- Kč
(příplatek za Silvestrovské menu 750,- Kč)

Slevy
Děti do 3 let zdarma - bez vlastního lůžka a hotelových služeb
Děti 3 - 12 let 60 % cen
U 2-lůžkových pokojů 114, 117, 118, 119 a 201 poskytujeme slevu 30,- Kč pro osobu a den. Tyto pokoje mají sice kompletní vybavení, ale jejich plošná výměra je menší než je plocha standardního pokoje. Tato sleva je konečná.
Pes, kočka / den - 60,- Kč

 • Průměrná cena dvoulůžkového pokoje na jednu noc se snídaní: 700 Kč

  Recenze a hodnocení uživatelů

  Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

  napsat recenzi a hodnotit

  Co by vás ještě mohlo zajímat

  Ubytování v Jizerských horách

  Ubytování v Jizerských horách

  Pro případy, že sháníte ubytování v Jizerských horách, jsem pro Vás připravil seznam míst, kde se můžete v Jizerských horách ubytovat. Všechna tato místa si ... více info...

  Moje oblíbené

  Moje uložené

  celkem

  Nahoru
  Dolů

  Vytvořit cestu