M-hodnocení4,0

  • Udělené hodnocení: 40

0 hodnocení

Sháníte-li levné ubytování a nepotřebujete zrovna zlaté ubyvadlo v koupelně, možná Vás uspokojí i obyčejný hostel. Hostely patří ve většině případů k levným možnostem ubytování, protože nenabízejí nějaké extra doprovodné služby. Hostely najdete převážně ve větších městech nebo jejich okolí a využijete je tedy především v případech, kdy potřebujete jen někde složit hlavu a neplánujete trávit na pokoji více než pár hodin spánku :-).

Na této stránce naleznete přehled všech námi zmapovaných hostelů po České republice. Jsou primárně seřazeny podle jejich hodnocení. Doporučuji však, zobrazit si je v mapě. S mapou pak můžete dále pracovat (přibližovat, posouvat atd.) Tímto způsobem velmi jednoduše najdete hostel v místě, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 15.8.2011
  • vloženo: 8.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Související články


Mapa

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Dovolená v ČR, nejlepší místa pro dovolenou

Dovolená v ČR, nejlepší místa pro dovolenou

Kolikrát člověk ani neví, kolik krásných míst a lokalit máme v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Jaká krásná místa má doslova za humny. Pak ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu