Informace

Davos - největší horské středisko Evropy. Davos leží 1 560 m n. mořem a nabízí nezapomenutelné přírodní krásy i pestrý zábavní život. Neočekávejte romantickou horskou vesnicku - Davos se rozvinul do mondénního městečka a patří mezi horskými středisky k ?Best of the Alps?. Přes 200 obchodů, hotelů, kasino zdobí hlavní třídu - ?Promenade? a každoročně se zde k jednáním scházejí nejmocnější osobnosti hospodářského světa. Všichni ubytovaní hosté obdrží Gästekarte - a mohou zdarma užívat městskou dopravu a na četných místech mají slevy na vstupném.
Propojená místa Davos u. Klosters obklopuje a spojuje 5 pohoří s nejvyššími vrcholy: Parsenn, Jakobshorn, Rinerhorn, Pischa u. Madrisa. Najdete zde 300 km udržovaných sjezdovek (z toho asi 90km černé, 150 km červené a 60 km modré; až 12 km dlouhé sjezdy), 54 různých lanovek a vleků, osvětlené sáňkařská dráha a sjezdovky, 2 monstrozní snowboard dráhy u. četné Funparky, 3 kluziště, přes 20 km v zimě udržovaných turistický cest a další vyžití. Toto vše leží ve výšce 1 124 - 2 844 m n. m.
Sportovní možnosti zima: Lyžování sjezdové i běžecké, snowboard, bruslení, hokej (celoročně v lední hale), sáňkování, lyžařské túry, putování ve sněžnicích, horolezectví, lední metaná, jízda v saních s koňmi, pochody a sjezdy s loučemi, plavecká hala.
Letní: malá zoo s možností hlazení zvířat, badminton, kulečník, pronájem lodí, rybaření, zahradní šachy, golf, inline-bruslení, jachting, kuželky, horolezectví, kino, naučné stezky, minigolf, cyklistika a horská kola, paragleiding, létání na dracích, tandemové létaání, jízda v kočárech s koňmi, místa k pikniku v přírodě, jezdectví, rafting, sáňkařská dráha, plavání, turistika, tenis, stolní tenis, windsurfing, střelba na umělé holuby a další.


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu