Informace

Bubny, šumy a živoucí veselí se ozývají i v těch nejzapadlejších uličkách Bakau, města na pobřeží Atlantského oceánu ležícího 14 km od hlavního města Banjul. Bakau se svými nádhernými plážemi s jemným pískem se stal v posledních letech oblíbeným turistickým letoviskem. Představuje směsici bohatých hotelových resortů, honosných plážových domů, moderních budov, ale i slaměných chýší a slumů, vedle kterých si pod papájovými stromy hrají děti s vyhublými kuřaty. Už jste zkoušeli windsurfing, vodní lyžování, paragliding, plachtění nebo motorové kluzáky? Ne. Pak se vydejte k břehům oceánu do Bakau.
Město je také rybářským centrem Gambie – můžete zde pozorovat větrem a tvrdou prací ožehlá těla černých rybářů, jak přebírají dnešní úlovky a opravují a připravují sítě na další lov. Popřejme jim Petrův zdar a ochutnejte právě vylovenou rybku v jedné z mnoha restaurací a nočních barů.


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu