Informace

Výhodou Lidi di Comacchio je blízkost s významnými historickými městy: Comacchio 9km, Ravenna 33km, Ferrari 50km, Benátky 105km, San Marino 130km. Mezi Lidi di Comacchio a Ravennou se nachází jeden z největších zábavních parků v Evropě Mirabilandia a jeho návštěva určitě stojí za to.
Oblast Comacchia v kraji vína a slunce je se svými písčitými plážemi, azurovou barvou Jadranu a dokonalými službami jedním z nejnavštěvovanějších regionů současné turistické Itálie. Letoviska Lidi di Comacchio jsou rozložena podél pobřeží v délce 27km, mají písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a jsou tedy obzvláště vhodné pro rodinnou dovolenou. Pro svoji polohu jsou vhodné pro obdivovatele přírodních krás delty řeky Pád a pro výlety např. do Benátek, Ravenny, San Marina, ale i do nejbližšího města Comacchia rozloženého na 13 ostrůvcích jako typické vodní město antického původu. Turistickou atrakcí jsou zábavný park Mirabilandia a Itálie v miniatuře u Ravenny. Vlakové nádraží Ravenna.Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu