DACHSTEIN - SALZKAMMERGUT: Mountainbiken & turistika

M-hodnocení0,0

  • Udělené hodnocení: 0

0 hodnocení

DACHSTEIN SALZKAMMERGUT
Mountainbiken & Touristik

Hory, kola, jezera ….. jednoduše - stojí to za podívanou!


Osvěžení pro tělo i duši! Dachstein Salzkammergut - perfektní místo pro příští léto!
Šťastná místa jako sůl v hoře: letní pobyt je nalezen! Ale prosíme s půvabem.
Půvab najdete v prázdninovém regionu Dachstein Salzkammergut za každým stéblem trávy. Od úpatí Dachsteinu až po „5fingers-pětprstů“ na Krippensteinu, včetně malebné krásy krajiny. Nespočetné salaše a horské chaty jsou starodávné a pravé, stejně jako přátelské „Griaß Di – zdravím Tě“ od obyvatel Salzkammergutu. Ale „za sedmery horami“ zde nejseš. Region má s velkou láskou a angažovaností připravené atraktivní nabídky a kompetenční střediska. Zde naleznete množství tipů, tůr a připravených programů z první ruky.

Ryzí dobrodružství
Jak si každý osobně doplňuje energii, ponecháme jemu samotnému. Jestli překrásným světem putování nebo extremním lezením – najdete zde dost místa ke svému zcela osobnímu rozvoji. Jít pěšky s přáteli na Dachstein je potěšením, nebo silou šlápnout do pedálů horského kola než se objeví příští horská chata, která Vás láká na svačinu s panoramatem hor. Svěží horský vzduch, křišťálově čistá voda Hallstätského a Gosauského jezera lákají dle výběru k procházkám podle jejich břehů nebo k potápění. De gustisbus non est dispudandam- říkali již staří Římané. Ti zde vlastně také sídlili, což si můžete na vlastní kůži ověřit při poutavé procházce Hallstättskými vykopávkami.

Překrásný zimní svět - 4 family, lyže & více

Krippenstein, Dachstein a zamrzlá jezera blýskající se jako o závod.
Zimní “Wonderland” v Dachstein-Salzkammergut ……

Potěšení ze sněhu má mnohé tváře, ale jedna k tomu patří vždy: blýskavá bělost. Kde bys to lépe nalezl, než kolem impozantního krále Dachsteinu? Pro koho znamenají prkna svět toho vábí výběr buď rodinné lyžařské oblasti Dachstein-West nebo ráj pro volný styl – freeride na Krippensteinu. Lanovkou nahoru a s velkou radostí dolů, mezitím návštěva některé z četných horských chat. Také mimo sjezdovky může být horko. Při zdatném výšlapu ve sněžnicích nebo zimní turistice na 105 km udržovaných běžeckých tratích nebo při veselé party na saních přijdou i unavení duchové k rozmachu.

Cestovní informace
Dobré tipy z první ruky dostanete od Gästeservice des Tourismusverband Inneres Salzkammergut.
Porada začíná již při výběru ubytování. Četní ubytovatelé se angažují ve zvláštních oblastech, jsou sami horskými průvodci nebo plně specializovaní na dovolenou pro rodiny.
Urlaubsberatungsbüro kancelář pro poradu je centrálním příjmem a rádi Vám zde pomohou radou i činem:

Ferienregion Dachstein-Salzkammergut,
Tourismusverband Inneres Salzkammergut
Kirchengasse 4
A – 4822 Bad Goisern am Hallstättersee
Tel. +43 6135 8329

Email: info@dachstein-salzkammergut.at
www.dachstein-salzkammergut.at
www.facebook.com/dachsteinsalzkammergut

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 29.8.2017
  • vloženo: 29.12.2011

poslat podnět redaktorovi


Mapa

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu