Informace

Český ráj je pro mnoho obyvatel České republiky srdeční záležitostí a tak nese svůj název oprávněně. Označení celé oblasti středního Pojizeří jako Český ráj se vžilo koncem devatenáctého století. Svůj kousek ráje si zde najde opravdu každý. Oblast je plná přírodních i kulturních zajímavostí. Hlavní dominantu celé oblasti tvoří hora Kozákov a zřícenina hradu Trosky. Jistě máte také spojený Český ráj se skalními městy, drahokamy, borovicovými lesy, poutavými pověstmi a nádhernou lidovou architekturou.


Recenze a hodnocení uživatelů

  • 10
    • Udělené hodnocení: 10
  • Přidáno: 13.8.2013
Letos jsme s dětmi a naši partičkou navštívili Český Ráj, byla to super dovolená. Byli jsme ubytováni v penzionku SUDKOVI, na okraji Českého Ráje a každý den jsme podnikli jeden výlet. Ubytování jako strvořené pro rodiny s dětmi. Velilý pozemek kolem chalupy a žádná auta. Prostě děti nemají kam utéci. Mohu vřele doporučit. Navštívili jsme Kozákov, Tábor, Rotštejn, Bozkovské jeskyně, Lomnické koupaliště, Košťálovské koupaliště a nebo jsme se šli projít jen tak po vesničce Tuhaň kde jsme si to super užili. Super. Možná se vydáme i v zimě na nedalekou lyžovačku na Kozákově.

Fotografie k recenzi

Český ráj
napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Dovolená v ČR, nejlepší místa pro dovolenou

Dovolená v ČR, nejlepší místa pro dovolenou

Kolikrát člověk ani neví, kolik krásných míst a lokalit máme v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Jaká krásná místa má doslova za humny. Pak ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu