Campingplatz Ortnerhof

adresa: Ort 5, Ruhpolding, D-83324
tel.: +49-8663-1764, fax: +49-8663-5073
web: www.ruhpolding.de, e-mail: camping-ortnerhof@t-online.de

M-hodnocení5,0

 • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnocení


Samostatné stravování: ano

Informace o ubytování

Další služby

Luxusní sociální zařízení a sprchy zdarma!
Nová velká herna (150 m2) s podlahovým topením - se stolním tenisem, fotbalem a dalšími hrami.

Místa v okolí

4 - 18 km lyžařská centra
3 km Aquapark Vita Alpina
10 km 3 jezera s koupalištěmi
100 m běžecká stopa
20 m zdarma lyžařský skibus
25 km jezero Chiemsee
25 km Reit am Winkl
40 km Salzburg
40 km Berchtesgarden Königsee

Sport a rekreace

Prožijte pár chvil v bavorských Alpách - RUHPOLDINGU, v nadmořské výši 655 - 1672 m, který má 7 324 obyvatel, leží vklíněn do údolí Miesbachu a obklopen majestátnými horami Chiemgauerských Alp s nádhernými alpskými plesy. Jako první hosté Ruhpolding objevili bavorští vévodové již r. 1529, kam se pak rádi vraceli. Od r. 1895, kdy byla do Ruhpoldingu zavedena železnice, začali pak hosté a hotely přibývat. V místě jsou známá muzea: Heimatmuseum, Museum für bäuerliche u. sakrale Kunst, Glockenschmiede - Hammerschmiedemuseum, Holzknecht-Museum, a dále pak Ruhpoldinger Modellbahnschau. Zážitkové lázně a Aquapark VITA ALPINA jsou eldorádem pro plavce a milovníky sauny. Nejen vlny, ale i venkovní bazén se slanou vodou 33°C jsou lákadlem pro hosty. Koupaliště s vyhřívaným bazénem a horská jezera s možností koupání (Loden-, Mitter- u. Weitsee). Výjimečný je FREIZEITPARK Ruhpolding s atrakcemi a sportovišti za každého počasí pro děti i dospělé. Flugzentrum nabízí ideální seskoky a lety pro padáky. KURKARTE zdarma od ubytovatele či placená Glückspilz Karte Vám umožní slevy a vstup zdarma do různých zařízení.
Letní sporty: Plavání, tenis, golf, minigolf, paragliding, cyklistika a montainbiking (100 km stezek), vysokohorská turistika, pěší turistika, Nordic Walking, horolezectví, jezdectví, střelba, lukostřelba, fitness.
Zimní sporty: Lyžařská oblast Unterberg - 7 km sjezdovek s 5-ti lanovkami a vleky nebo Skiparadies Winkelmoosalm, Steinplatte s 20 km sjezdovek a 11-ti lanovkami a vleky pro alpské lyžování, carving, snowboarding, 60 km běžecký stop, biathlon včetně kursů pro příležitostné zájemce, celkem 50 km udržovaných cest pro pěší turistiku, sáňkování na přírodní dráze, výjezdy na koních, bruslení, lední metaná, jízda v saních tažených koňmi.

Další informace

Kemp Ortnerhof je umístěn uprostřed krásné krajiny, která přímo zve k procházkám. Svým hostům nabízíme luxusní sociální zařízení a vše ostatní k jejich pohodlí - restauraci, kiosky, dětský koutek, dětské hřiště či stolní tenis. Zastávka autobusu je přímo v místě. Minigolf, rodinný zábavní park. Ve městě je pořádáno Mistrovství světa v biathlonu - odvoz našich hostů do sportovního centra z kempu zdarma.
V kempu je zakázán pobyt psů.

Ferdinand Mravenečník (Coex)
 • aktualizace: 15.12.2011
 • vloženo: 15.12.2011

poslat podnět redaktorovi


 • Dětský koutek
 • Parkoviště

Vybavení a služby

 • Dostupné jazyky: angličtina, němčina

Ceny a platba

Dospělá osoba a den
EUR 5,00 + lázeňský poplatek EUR 1,90
Dítě do 16 let a den
EUR 3,50 + lázeňský poplatek EUR 0,70
Parkovací místo
EUR 6,00
Elektřina 0,50 / Kwh

Speciální ceny
Speciální nabídka v lednu a březnu - ceny na vyžádání.

 • Průměrná cena dvoulůžkového pokoje na jednu noc se snídaní: 300 Kč

  Recenze a hodnocení uživatelů

  Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

  napsat recenzi a hodnotit

  Co by vás ještě mohlo zajímat

  Možnosti ubytování v Rakousku

  Možnosti ubytování v Rakousku

  Chcete-li vyrazit do Rakouska ať už na dovolenou nebo pracovně, bude ubytování v Rakousku jednou z věcí, kterou si budete muset zajistit. Právě pro tyto ... více info...

  Lanovky /Bergbahnen LOFER - SALZBURGER SAALACHTAL

  Lanovky /Bergbahnen LOFER - SALZBURGER SAALACHTAL

  L A N O V K Y LOFERERER ALM–BAHNEN se nachází na svazích nad ÚDOLÍM SALZBURGER SAALACHTAL-u mezi Reiteralpe, Steinernem Meer, Loferer a Leoganger Steinbergen ... více info...

  Moje oblíbené

  Moje uložené

  celkem

  Nahoru
  Dolů

  Vytvořit cestu