Informace

Oberammergau je nádherný region v údolí Ammertal. Najdete zde celoroční aktivní vyžití s turistickými trasami, ať již neneráčnými v údolí, či horskými trasami k vrcholkům, trasy pro horská kola všech kategorií, golfová centra v okolí, tenisovou halu a 6 tenisových kurtů s okouzlující kulisou hory Laber (1643m) a Kofel (1342m), v zimě je region rájem pro běžkaře - 50 km upravených běžeckých tratí se světoznámou běžeckou trasou König-Ludwig-Loipe a dalšími. Pro lyžaře jsou zde 2 lyžařská centra:
Lyžařské středisko KOLBEN - ideální lyžování pro celou rodinu, zážitek při sjezdu z Kolbensattel (1280 m), sedačková lanovka a dalších 7 vleků, odpočinek v horských chatách Kolbensattelhütte, Kolbenalm na Kolbenhang a v Pizzerii Wankalm. FUNPARK u vleků Wankliften pro lyžaře i snowboardisty!! Aprés-Ski.
Lyžařské středisko LABER - se svým náročným neupravovaným, ale krásným sjezdem pro zkušené lyžaře - sjezd z hory Laber, kam se dostanete moderní kabinovou lanovkou (Laberbergbahn) a kde si můžete odpočinout v útulné Panorama-restauraci.
Zážitek Vám též poskytne moderní koupaliště Wellenberg s nezapomenutelnou vyhlídkou na bavorské předalpí, s obrovským tobogánem, saunami, bazénem, vyhřívaným venkovním bazénem, v létě pláží, venkovním koupalištěm a dětským hřištěm s horolezeckou stěnou.


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu